DWA PIĘKNE DZIEWCZĘCE I DAMSKIE ROWERY – SUPER STAN – BARDZO MAŁO UŻYWANYE! – DO WYBORU ! | Ogłoszenia Lubin
Ogłoszenia Wrocław Praca

DWA PIĘKNE DZIEWCZĘCE I DAMSKIE ROWERY – SUPER STAN – BARDZO MAŁO UŻYWANYE! – DO WYBORU !

Data publikacji: Październik 13, 2011 4:10 pm | Imię: Bogdan | Cena: 130 zł | Telefon: 697971617

DWA PIĘKNE DZIEWCZĘCE I DAMSKIE ROWERY – SUPER STAN – BARDZO MAŁO UŻYWANYE! – DO WYBORU ! DWA PIĘKNE DZIEWCZĘCE I DAMSKIE ROWERY – SUPER STAN – BARDZO MAŁO UŻYWANYE! – DO WYBORU ! DWA PIĘKNE DZIEWCZĘCE I DAMSKIE ROWERY – SUPER STAN – BARDZO MAŁO UŻYWANYE! – DO WYBORU ! DWA PIĘKNE DZIEWCZĘCE I DAMSKIE ROWERY – SUPER STAN – BARDZO MAŁO UŻYWANYE! – DO WYBORU !

Mam do sprzedania dwa piękne dziewczęco – damskie rowery w bardzo dobrym stanie, bardzo mało używane od nowości, oraz bardzo dobrze wyposażone. Pierwszy
przywieziony z Niemiec, jest w świetnym stanie wizualnym oraz technicznym. Opony są oryginalne niemal zupełnie jak nowe. Koła 24 cale aluminiowe felgi o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Manetki obracane. Dwie przerzutki , przednia trzy zębatki , tylna siedem zębatek co daje dwadzieścia jeden biegów. Błotniki ze specjalnego tworzywa bardzo elastyczne i lekkie oraz na wysoki połysk. Manetki hamulców z regulacją ustawienia odległości od rączek kierownicy. Rower ma kompletne wyposażenie elektryczne, tzn Nowoczesne dynamo, lampę przednią z dużym odblaskiem, oraz lampę tylną. Posiada funkcjonalny bagażnik, kompletne światełka odblaskowe na kołach i z tyłu oraz na pedałach. Jest tak skonstruowany że może na nim jeździć jednocześnie i małe dziecko czy nastolatek, oraz dorosła kobieta, ponieważ regulacja wysokości zamocowania siodełka jest o bardzo dużym zakresie. Dlatego można go kupić np. małej dziewczynce i będzie jej służył aż do wieku dorosłego, wystarczy tylko wyregulować wysokość siodełka. Wszystko jest sprawne. Opony, klocki hamulcowe, hamulce działają jak należy. Drugi jest bardzo podobny Włoski, ma 18 biegów, przerzutki Shimano, nowoczesne hamulce (tak sprawne że rower staje na miejscu). Stan idealny prawie jak nowy. Więcej zdjęć mogę przesłać osobie zainteresowanej na meila. Przy zakupie wszelkie potrzebne regulacje i ustawienia wykonam gratis ponieważ znam się na tym. Polecam bo rowerki są bardzo ładne, Tel.697971617. Kto pierwszy ten będzie mógł sobie wybrać jeden z dwóch.

Podziel się: Twitter | Facebook | Email

Zgłoś nadużycie, bądź spam

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia
Zostaw komentarz